O Firmie

Jesteśmy wiodącym w regionie producentem wysokiej jakości mięsa i wędlin. Od lat specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom najświeższych i najsmaczniejszych produktów, które można znaleźć w naszych sklepach firmowych oraz sklepach patronackich prowadzonych przez partnerów.

długoletnie doświadczenie

sprawdzone lokalne mięso

wyjątkowy smak i aromat

regularne kontrole jakości

Dbamy o każdy etap produkcji, począwszy od doboru najlepszych surowców przez przetwarzanie z zachowaniem dbałości o każdy szczegół, po pakowanie i staranne dostarczenie do punktu zakupu. Nasze mięso pochodzi od lokalnych hodowców, z którymi współpracujemy od wielu lat i doskonale znamy i ufamy ich jakości. W trosce o najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności nasz proces produkcji poddawany jest regularnym kontrolom.

W ofercie, prócz świeżego mięsa wieprzowego i wołowego, znajdą Państwo szeroki wybór wędlin i wędzonek. Produkty Złotex od lat przygotowywane są przez doświadczonych pracowników na bazie tradycyjnych przepisów, co gwarantuje ich niezmienny i wyjątkowy smak oraz aromat. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu zaufało nam tysiące klientów, którzy na co dzień odwiedzają sklepy Złotex, które można znaleźć na terenie województwa łódzkiego.